Neapsisprendžiate dėl nuotaikos? info@popcornmood.lt +370 614 93000
Užsakymų atsiėmimas -Dzūkų g. 107, Vilnius
Susisiekite
Kontaktai
Mano paskyra
Mėgstamiausi
Akcijos

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Blogas

Straipsnių rašymas

Tapk Party Inbox DRAUGU-RAŠYTOJU!

Mėgstate rašyti ir ieškote platformos, kurioje jūsų „žodis“ būtų matomas? Mes mėgstame kalbėti apie šventes ir ieškome draugų, kurie mūsų pokalbius ta tema praturtintų.

Kviečiame jungtis prie PARTY INBOX švenčių ekspertų ir tapti mūsų DRAUGU-RAŠYTOJU!

Draugauti kviečiame visus, rašančius įvairiomis temomis, nors kiek susijusiomis su šventėmis, dekoru, maistu ar pramogomis.

 

KODĖL VERTA TAPTI PARTY INBOX DRAUGU-RAŠYTOJU?

-Mes jums suteiksime galimybę publikuoti savo tekstus daug lankytojų sulaukiančioje specializuotoje platformoje ir taip susikurti patrauklų savo darbų portfolio

-Mes neslėpsime jūsų tapatybės: rašytojo vardas (ar slapyvardis) su aktyvia nuoroda į jo asmeninį puslapį/ paskyrą bus publikuojamas prie kiekvieno straipsnio.

-Mes gerbsime jūsų kūrybą: siūlomus redagavimo variantus aptarsime su jumis ir tik tuomet straipsnį publikuosime

-Mes reklamuosime jūsų sukurtą turinį lygiai taip pat kaip ir mūsų pačių tekstus: naujai įkeltais straipsniais dalinsimės socialiniuose tinkluose ir mūsų klientų rate.

 

KO MES TIKIMĖS IŠ DRAUGŲ-RAŠYTOJŲ? – arba PARTY INBOX BLOG’O TAISYKLĖS

-Unikalaus dar niekur nepublikuoto turinio, kuris vėliau nebūtų publikuojamas kituose šaltiniuose;

-Gražios lietuviškos kalbos ir su mūsų sritimi susijusių straipsnių- bent iš 1500 žodžių

--Turinio be tiesioginės/netiesioginės reklamos ar aktyvių nuorodų į kitus šaltinius (nebent tai būtų raštu suderinta su mumis)

-Nuotraukų- tik jeigu jos yra jūsų nuosavybė

 

Pastaba:

UAB „PARTY INBOX“ neprisiims atsakomybės už draugų-rašytojų įkeltą turinį ar nuotraukas, kurios be UAB „PARTY INBOX“ žinios yra trečių asmenų intelektinė nuosavybė. Trečių asmenų parašytas turinys nebus publikuojamas.

UAB „PARTY INBOX“ blog‘e publikuojamo teksto autorius bus visada nurodomas, tačiau publikuotas turinys tampa UAB „PARTY INBOX“ nuosavybe nuo to momento, kada jis yra publikuojamas svetainėjė www.partyinbox.lt. Tą patį ar pakeistą turinį publikuoti kituose šaltiniuose draudžiama.

Naujienų rašymas

Jeigu norite prisijungti prie mūsų rašytojų klubo, užpildykite formą ir laukite iš mūsų žinios.

Noriu rašyt naujienas

www.popcornmood.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.